راهنمای نرم افزار تعمیر و نگهداری ماشین آلات صنایع چوب

به نام خدا

برای نصب این نرم­افزار به ویندوز اینستالر[1] ورژن سه به بعد، مایکروسافت دات نت فریم[2] ورک ورژن سه و نیم به بعد و مایکروسافت اس­کیو­ال سرور [3]2008 مورد نیاز است. که در بسته­ی نصب این نرم­افزار، این نرم­افزارهای جانبی نیز وجود دارد که در صورت نیاز، به صورت خودکار نصب و راه­اندازی می­شوند. برای شروع به نصب نرم­افزار بر روی فایل setup.exe کلیک کنید. (در صورتی که از ویندوزهای هفت یا هشت استفاده می­کنید، باید روی این فایل کلیک راست کرده و run as administrator را انتخاب کنید.) در صورتی که هریک از نرم­افزارهای فوق قبلا در رایانه­ی شما نصب نشده باشد، پنجره­ای مشابه آنچه که در شکل 4-53 می­بینید، نشان داده می­شود. با کلیک برروی دکمه­ی accept  نصب هریک از آن­ها آغاز می­شود.

 

  1. پنجره نصب نرم­افزارهای پیش نیاز

پس از آن پنجره­­ی شکل 4-54  باز می­شود. در این پنجره روی دکمه­ی نصب کلیک کنید تا به شکل  4-55 برسید. در این پنجره می­توانید محل نصب و کاربرهای استفاده کننده از نرم­افزار را تعیین کنید. در صورتی که بخواهید مسیر نصب را عوض کنید، روی دکمه­ی browse کلیک کنید تا شکل  4-56 باز شود و درایو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی دکمه­ی next هم در پنجره­ی شکل  4-65  و هم در پنجره­ی بعد از آن انتقال فایل­های اصلی برنامه آغاز می­شود. در پایان با انتخاب دکمه­ی close در پنجره­ی بعدی نصب برنامه خاتمه می­یابد.

با نصب نرم­افزار، آیکن اجرایی آن بر روی میزکار[4] رایانه­ در دسترس خواهد بود. (شکل 4-59 )


[1]- WindowsInstaller

[2]- dotNetFramework

[3]- SqlExpress2008

[4]- desktop

/ 0 نظر / 32 بازدید